Kamery internetowe w Polsce

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich do oglądania obrazów z kamer internetowych zamieszczonych w różnych rejonach Polski na stronie Kamery w Polsce. Nie przez przypadek wybraliśmy właśnie ten serwis, spośród wielu tego typu wyróżnia się on bardzo przyjaznym i przejrzystym wyglądem. W bardzo prosty i skuteczny sposób znajdziemy interesujące nas widoki z kamer. Dla wygody internautów zostały stworzone liczne kategorie i podkategorie, a nie brakuje również kamer z Karpacza,co dla naszych karpaczan jest oczywiście najważniejsze. Dla przykładu kamerę z Karpacza na stoku narciarskim Lodowiec możemy wyszukać na kilka sposobów – wybierając kategorię stoki narciarskie lub góry albo jeszcze dokładniej podkategorię Sudety – Karkonosze. Można również wybrać odpowiednie województwo albo dokładny powiat czyli jeleniogórski. Dla leniwych wystarczy wpisać w polu wyszukiwania odpowiednią frazę, np.: stok.
Serwis kamery w Polsce
Zrzut ze strony głównej serwisu Kamery w Polsce

Kamery na mapie Polski

Jeszcze jedną, arcyciekawą funkcją w serwisie z kamerami w Polsce, jest możliwość wyszukiwania kamer na szczegółowej mapie Polski. Mapa jest zaimplementowana z Google Maps i programowo naniesione są na niej odpowiednie znaczniki grup kamer, jeśli ich zagęszczenie jest duże lub pojedynczo, czerwone znaczniki odnoszące się do konkretnej kamery. Po wybraniu odpowiedniego znacznika zostanie wyświetlona miniaturka obrazu kamery wraz z bezpośrednim linkiem prowadzącym do strony z kamerą i jej opisem lub przybliżony zostanie obraz mapy. W ten sposób, nie wychodząc z domu, możemy podejrzeć na żywo obrazy z kamer dostępnych w całej Polsce i to dzięki serwisowi Kamery.edu.pl

Rozwój serwisu z kamerami

Strona jest bardzo młoda i jeszcze mało popularna, dlatego gorąco zachęcamy wszystkich do odwiedzania jej oraz dodawania swoich kamer – naprawdę warto. Zarejestrowani użytkownicy mogą również dodawać komentarze do każdej strony i kamery. Dodatkowo mogą również tworzyć indywidualne listy ulubionych kamer, tak aby móc w szybki sposób obejrzeć aktualne obrazy z kamer. Każdy, niezależnie czy jest zarejestrowany, może oddać swój głos na „tak” albo „nie”, przy każdym obrazie z kamery. Dzięki tym ocenom tworzony jest ranking najlepszych kamer w serwisie. Premiowane są te kamery, które uzyskują największą oglądalność czyli są po prostu najbardziej popularne. Każda nowa kamera dodana do serwisu ukazuje się na stronie głównej, tak aby użytkownicy odwiedzający często te strony, nie przeoczyli tych najnowszych obrazów. Serwis posiada również swoją stronę Fan Page na Facebook’u, która zrzesza już dość pokaźne grono wielbicieli – tam też można otrzymać najświeższe informacje dotyczące serwisu oraz podziwiać najpiękniejsze widoki z wybranych kamer. Serdecznie polecamy i zapraszamy do częstych odwiedzin.