Nowa kamera w Karpaczu

Mamy kolejną atrakcję dla wszystkich użytkowników internetu, a w szczególności dla mieszkańców Karpacza i jego gości. Udostępniliśmy obraz z kamery zamontowanej na Górze Garb w Karpaczu. Widok z kamery jest fantastyczny (przekonajcie się sami) – na pierwszym planie widoczny jest stok narciarski Lodowiec, następnie zabudowania centrum Karpacza, w tle Góra Karpatka oraz część Pohulanki. Obraz z kamery jest podpięty pod stronę pogodową: www.pogoda.karpacz.pl i informuje nas o przejrzystości powietrza w Karpaczu oraz opadach śniegu. Dodatkowo uruchomiliśmy serwis z kamerami: www.kamery.karpacz.pl, gdzie zostały zebrane w jednym miejscu wszystkie działające kamery w Karpaczu.

Kamera w Karpaczu

Na zakończenie roku 2012 uruchomiliśmy dodatkową atrakcję. Na obrazie z naszej kamery www.kamera.karpacz.pl umieściliśmy informację o aktualnej temperaturze panującej w centrum Karpacza. Informacje te są pobierane bezpośrednio z naszej stacji meteorologicznej, która oczywiście jest już Wam bardzo dobrze znana. Nowi użytkownicy naszego serwisu powinni zapoznać się z odpowiednim artykułem.

Dodam tylko, że serwis z kamerami bardzo nam się rozrósł – znajdziecie tam również widoki z kamer umieszczonych po stronie czeskiej. Są to naprawdę wyjątkowe widoki. Przekonajcie się sami.
Ilość użytkowników, odwiedzających nasze serwisy z kamerami i pogodą, przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, tym bardziej, że ogrom odwiedzających jest z Republiki Czeskiej i z wielu innych krajów europejskich, i nie tylko :) Zastanawiające jest, że w statystykach nie odnotowujemy prawie w ogóle wejść z Karpacza, tak jakby mieszkańców Karpacza nie interesowały aktualne informacje o pogodzie i warunki panujące na drogach i w górach. Mam jednak nadzieję, że tendencja ta niedługo się zmieni i wszyscy właściciele obiektów noclegowych umieszczą informacje o naszych stronach na swoich serwisach i będą zachęcać swoich gości do częstego odwiedzania tych informacyjnych stron. Polecam…